دسته ها

آغاز فروش اینترنتی انتشارات هدایت فرهیختگان جوان

1396-05-04 72

امکان فروش OnLine و اینترنتی کتب انتشارات هدایت فرهیختگان جوان فراهم شد.شما همراهان انتشارات هدایت فرهیختگان جوان می توانید با ثبت نام در سایت مراحل خرید اینترنتی را پیموده و خرید امن و راحتی را داشته و پس از اتمام خرید گزارش کاملی از فعالیت های خود  مشاهده نمایید،   همین الان در سایت ثبت نام کنید.

برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی کتب هدایت شغلی تحصیلی در یزد

1396-05-02 72

انتشارات فرهیختگان جوان به عنوان ناشر تخصصی کتاب های مشاوره شغلی- تحصیلی با همکاری دبیرستان پسرانه ایرانشهر قدیمی ترین دبیرستان استان یزد با بیش از 80 سال قدمت، اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی کتب هدایت شغلی-تحصیلی از تاریخ یکم تا 6 مرداد ماه پرداخته است.

منتظر دیدار شما هستیم

آدرس:یزد خیابان شهید رجایی

ساعات برگزاری: 9 الی 13 و 18 الی 20

مهارت های مطالعه در محیط های آموزشی از مجموعه کتاب های ویژه مشاوران منتشر شد

1396-04-31 52

امروزه مطالعه نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جامعه دارد. میزان گرایش افراد به مطالعه تا حدی به میزان تسلط آنها به مهارت های مطالعه بستگی دارد. بنابراین ناچاریم که از مهارت‌های مطالعه آگاهی داشته باشیم تا بتوانیم از این مهارت‌ها در رشد یادگیری‌های خود استفاده نماییم. با توجه به اهمیت کسب مهارت های مطالعه و عدم آشنایی بسیاری از افراد با این مهارت ها، انتشارات فرهیختگان جوان کتاب مهارت های مطالعه در محیط های آموزشی را با هدف ارائه اطلاعات کاربردی جهت مطالعه کارآمد تهیه و تدوین نموده است. این کتاب ضمن پرداختن به ضرورت و اهمیت مطالعه، افراد را با مهارت های لازم برای موفقیت در یادگیری و مطالعه کارآمد آشنا می­کند و علاوه بر مشاوران کمک کننده تمامی افراد علاقه مند در این زمینه می باشد.

غلبه بر اضطراب از مجموعه کتاب های ویژه مشاوران منتشر شد

1396-04-31 43

امروزه اضطراب، یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که زندگی بشر را تهدید می کند. پدیده ای که موجب ایجاد اختلال در روند زندگی انسان شده و امنیت روانی و آرامش او را به خطر انداخته است. در محیط های آموزشی اضطراب از جمله متغیرهای است که سلامت روان یادگیرندگان را تهدید می کند و بر کارآمدی، شکوفایی استعداد، شکل گیری شخصیت و هویت اجتماعی آنان اثر سوء دارد، . بنابراین مطالعه اضطراب، ریشه آن و راهبردهای مقابله با آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. دراین راستا انتشارات فرهیختگان جوان متناسب با رسالت خود در جهت رشد و شکوفایی علمی کتاب غلبه بر اضطراب در محیط های آموزشی را با هدف تشریح این حالت همه گیر و راهکارهای مقابله با آن را تهیه و تدوین نموده است. این کتاب یک منبع بسیار قوی برای مشاوران جهت هدایت افراد برای مدیریت این حالت هیجانی می باشد.