دسته ها

مدیریت زمان از سری کتاب های ویژه مشاوران منتشر شد

1396-02-11 34

در عصر پیشرفته و پیچیده امروزی بدون شک زمان یکی از گران بها ترین دارایی هاست که می توان با استفاده درست از آن به موفقیت دست یافت. اگر چه زمان سرمایه ارزشمندی است اما تمام نشدنی است، لذا استفاده صحیح از زمان و باور به مدیریت پذیر بودن آن نخستین گام در مسیر استفاده بهینه از زمان می باشد و بدون شک یکی از محیط هایی که زمان و مدیریت آن بسیار حائز اهمیت است، محیط های آموزشی می باشد. در همین راستا کتاب مدیریت زمان در محیط های آموزشی تدوین شده است. این کتاب ضمن بیان اهمیت و ضرورت مدیریت زمان، شما را با مهارت ها، اصول، مدل ها و مولفه های مهم در امر مدیریت زمان آشنا می کند.

برنامه ریزی تحصیلی و مدیریت زمان از سری کتاب های ویژه مشاوران منتشر شد

1396-02-11 47

با توجه به اینکه زمان زیادی از بهترین سال های عمر و جوانی افراد صرف تحصیل می گردد و طی این مسیر بدون داشتن نقشه راه بی شک هدر رفت انرژی و عدم دستیابی به اهداف را در برخواهد داشت. بنابراین برای گرفتن بهترین تصمیم در این دوران بایستی برنامه ریزی تحصیلی مناسبی داشت.جهت حل این مشکل انتشارات فرهیختگان جوان کتاب حاضر را تهیه و تدوین نموده است. این کتاب به طور ویژه به امر برنامه ریزی تحصیلی می پردازد و ضمن بیان مطالب تخصصی در این حوزه به ارائه مدلی کاربردی در این زمینه می پردازد و راهنمای کاملی برای مشاوران و سایر علاقه مندان به این حوزه می باشد.

زمانت و کوک کن از سری کتاب های هدایت تحصیلی دانش آموزان منتشر شد

1396-02-11 50

با توجه به این که امروزه دانش آموزان در فرایند تحصیل بدون داشتن هدف مشخص به ادامه تحصیل می پردازند و اکثرا از انگیزه قوی برای ادامه تحصیل برخوردار نیستند و با مساله استفاده از فرصت های محدود آموزشی مواجه می باشند ، انتشارات هدایت فرهیختگان برای رفع این مشکل و کمک به دانش آموزان جهت استفاده بهینه از زمان کتاب فوق را منتشر کرده است. این کتاب  بر آن است تا با آموزش مهارت های مدیریت زمان به دانش آموزان نگرش آن ها را نسبت به زمان تغییر دهد و به آنها کمک کند تا با فراگیری اصول و تکنیک های مدیریت زمان گامی مؤثر در جهت افزایش عملکرد تحصیلی بردارند.

حضور انتشارات فرهیختگان جوان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب

1396-02-16 210

سلام فرهیختگان عزیز  

انتشارات فرهیختگان جوان به عنوان ناشر تخصصی کتاب های مشاوره شغلی- تحصیلی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع  شهر آفتاب حضور یافته است و بن های ویژه ایی را جهت خرید کتاب های انتشارات  برای شما همراهان همیشگی در نظر گرفته است. با استفاده از این بن های تخفیف شما می توانید از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه، کتاب های انتشارات را با تخفیف ویژه ی 10+30 خریداری کنید.

آدرس غرفه:  سالن ناشران آموزشی، راهروی D1 و غرفه شماره 120

جهت استفاده از این تخفیف ویژه تنها کافیست بن تخفیف را دانلود کرده و پرینت بگیرید.

جهت دانلود بن کتاب کلیک کنید